На головну > Новини > Понад 300 представників галузі фізичної культури та спорту взяли участь у публічному звіті за 2018 рік

01 Лютий 2019

У п`ятницю, 1 лютого, на стадіоні «Арена Львів» відбувся публічний звіт управління  фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації за підсумками роботи 2018 року та перспективи на 2019 рік.

Серед присутніх на заході були: керівники структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту Львівщини, титуловані та провідні спортсмени області, керівники фізкультурно-спортивних товариств, відомств та федерацій з видів спорту, профільних навчальних закладів, голови депутатської комісії та громадської ради.

За словами начальника управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Романа Хім’яка, впродовж 2018 року проводилась модернізація діючих спортивних споруд на суму понад 132 млн. грн., побудовано в рамках реалізації обласної програми «Спортивний майданчик» 98 спортивних майданчиків зі штучним покриттям та тренажерним обладнанням, здійснено виплату грошових винагород спортсменам Львівщини з олімпійських видів спорту на суму 1,1 млн. грн. тощо.

Також Роман Хім’як зосередив увагу учасників на пріоритетних напрямках галузі у 2019 році. Зокрема, популяризація фізичної культури та масового спорту серед населення, розвиток спортивно-рекреаційної інфраструктури, спорту вищих досягнень, соціальної інклюзії та інтеграції осіб з інвалідністю засобами фізичної культури та спорту.

«Маємо реалізувати плани щодо проведення 12 спортивних іміджевих проектів, «Спортивних ігор Львівщини», змагань у сільській місцевості «Спортивне село», здійснити інформаційно-просвітницьку кампанію «Спорт мовою оригіналу», побудувати 28 нових спортивних майданчиків зі штучним покриттям та 60 мультифункціональних і тренажерних. – каже Роман Хім’як. – І найважливіше, це є створення належних умов для підготовки спортсменів до різноманітних міжнародних чемпіонатів та соціальна інтеграція осіб з інвалідністю засобами фізичної культури та спорту».

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів, підкреслив важливість та чіткість поставлених планів управління фізичної культури та спорту на 2019 рік щодо інфраструктури, дитячо-юнацького, професійного спорту та розвитку масової фізичної культури на Львівщині.

«Нам вдалося в області виплекати та побудувати те середовище, де є не лише держслужбовці, а й відповідна підтримка та синергія громадськості, різних наукових, експертних середовищ, засобів масової інфрмації, які підсилюють роботу та всіляко допомагають. – зауважує Роман Филипів. – Сьогодні є так багато людей, які щиро опікуються спортом, займаються ним. Тому, ми маємо будувати наші стратегічні напрямки розвитку галузі фізичної культури та спорту і на найближчі 2020 роки».

Наприкінці заходу учасники активно задавали питання та вели дискусію. До слова, це четверта подія зі серії публічних звітів структурних підрозділів та департаментів Львівської облдержадміністрації, яку розпочав очільник області Олег Синютка.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА