На головну > Новини > До 100-річчя Злуки та Соборності України на Львівщині відбувся турнір з міні-футболу

27 січня завершився турнір з Відкритої першості Рава-Руської з міні- футболу, присвячений 100-річчю дня Злуки та Соборності України.

Турнір відбувся у спортивному залі Рава-Руського Ліцею. Організатором виступило комунальне підприємство «Рава – спорт для всіх» та Львівський обласний центр фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх».

Змагання проводились з метою вшанування історичної пам’яті об’єднання та Злуки українських земель, а також задля популяризації та розвитоку міні-футболу в місті Рава-Руська.

У турнірі брало участь 12 команд із Жовківського, Сокальського та Яворівського районів.

За підсумками змагань 1 місце виборола молодіжна команда Рава-Руська, 2 місце посіла команда села Середковичі та 3-тє – команда «Кордон» Рава-Руська ОКПК.

Команди-переможців нагороджено грамотами, медалями та кубкам, а кращі гравці отримали пам’ятні призи.