На головну > Новини > На Львівщині відбудеться перший етап авторалі «Зимові Вершини»

На Львівщині відбудеться перший етап авторалі «Зимові Вершини»

8-9 лютого 2019 року відбудеться І етап ралі «Зимові Вершини»,   які вже вп’яте проводяться на території Дрогобицького, Сколівського та Турківського районів. Головною унікальністю цього етапу є швидка снігова траса у високогір҆ ї Карпат.

Очікується участь майже 15 екіпажів із Київської, Львівської, Закарпатської та Дніпропетровської областей. На старт перегонів учасники першого етапу Національної ралійної серії “Кубок Карпат" вийдуть 9 лютого у селищі Урич Львівської області.

Маршрут першого етапу нового сезону прокладений трасою «Ралі Галіція» зразка 2017 року: Урич – Перепростиня – Новий Кропивник – Коротичі – Ластівка. Загальна дистанція становить 92,8 км. Загальна кількість спеціальних ділянок – 4, а їх довжина – 91,2 км.

Довідково:

У 2019 році Національна ралійна серія "Кубок Карпат" включатиме 4 етапи, 2 з яких триватиме впродовж одного вікенда і відбуватиметься одночасно з етапом Чемпіонату України «Міжнародне XVII Ралі Галіція».

Змагання проводитимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України, за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, за сприянням Дрогобицької, Сколівської та Турківської райдержадміністрацій, Галицького Автомобільного Клубу та Міжнародної Асоціації Автомілістів Прикарпаття (МААП).

Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

Ольга Ведернікова, головний спеціаліст управління фізичної культури та спорту ЛОДА