На головну > Новини > 31 січня відбудеться нагородження найкращої спортсменки місяця

31 січня відбудеться нагородження найкращої спортсменки місяця

23 Січень 2019

У четвер, 31 січня, у відпочинковому комплексі Park. Art of Rest (вул. Вітовського, 43а)   відбудеться урочиста церемонія нагородження найкращої спортсменки Львівщини за підсумками виступів у грудні 2018 року – ОЛЕНИ СТАРІКОВОЇ спільно з нашими партнерами та спонсорами, серед яких Концерн ХлібпромТЦ “СКРИНЯ”Наливки зі Львова.

Початок об 11:00.

Про це повідомив голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, додавши, що цього місяця церемонія нагородження буде дещо особливою.

Юрій Турянський: «Насамперед вшануємо найкращу спортсменку Львівщини за підсумками спортивного грудня 2018 року – велосипедистку Олену Старікову. У грудні Олена здобула дві медалі на ІІІ етапі Кубка світу з велотреку – «золото» (у гіті) та «бронзу» (у спринті). До того ж, час, показаний Оленою у гіті, став новим рекордом України серед жінок. Влітку 2018 року талановита спортсменка, майстер спорту України міжнародного класу, була ще й дворазовою срібною призеркою чемпіонату Європи. А на 5-му етапі Кубка світу, який проходив у середині цього місяця, саме Олена принесла першу медаль у скарбничку української збірної – срібну. Окрім спортсменки пам’ятні подарунки також отримає тренер Євген Болібрух.

Зазначу, що ми запросили до «Park. Art of Rest» усіх спортсменів, які визнавалися кращими у 2018 році, та їх тренерів. Крім Олени Старікової це Олена Стецків (санний спорт), Станіслав Горуна (карате), Соломія Братейко (настільний теніс), Анастасія Возняк (художня гімнастика), Христина Погранична (художня гімнастика), Дмитро Озимок (веслування), Софія Прийма (тріатлон), Анастасія Горлова (веслування), Павло Коростильов (кульова стрільба з пістолета), Алла Черкасова (вільна боротьба), Вероніка Марченко (стрільба з лука). Хочемо ще раз подякувати нашим спортивним звитяжцям. І найголовніше – з цієї 12-ки будуть обрані найкращий спортсмен Львівщини 2018 року та найкраща спортсменка Львівщини 2018 року, яких буде нагороджено відповідними відзнаками. Переможців буде обрано шляхом голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області. Імена спортсменів року зберігатимуться в цілковитій таємниці й лише 31 січня ми оголосимо їх. Отож, ласкаво запрошую всіх. Буде цікаво!»

Також, як додав Юрій Турянський, на цій церемонії відзначать переможців Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська», що проводиться Комісією НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» – телеканал «Перший західний», який отримав спеціальну відзнаку «Шкільні батли» та Наталію Васьо, яка увійшла до трійки кращих спортивних журналістів України.

Джерело: noc.lviv.ua