На головну > Новини > Львівський лучник Сергій Макаревич виборов срібло в етапі Світової серії стрільби з лука в приміщенні

21 Січень 2019

18-20 січня 2019 року в містечку Нім (Франція) визначили переможців етапу Світової серії стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів.

Цьогоріч за найвищими нагородами турніру прибули 1136 кращих лучників, які представляли 43 країни світу.

Успішно склалась боротьба для чоловіків в особистих змаганнях.

Львів’янин Сергій Макаревич (ЗСУ) попри 28 місце в кваліфікації, подолавши найсильніших та титулованих суперників, серед яких триразовий призер Олімпійських Ігор, американець Елісон Брейді та чемпіон Європи італієць Массімільано Мандіа, зумів пробитись до фінального етапу змагань.

У напруженій фінальній зустрічі за золоті нагороди з представником збірної Кореї – Лі Синьюн з рахунком 6 : 2 Сергій Макаревич (ЗСУ) додає до свого активу срібну нагороду міжнародних змагань світової серії зі стрільби з лука в приміщенні серед чоловіків.

Вітаємо Сергія Макаревича та його тренера Любов Юсько з вдалим виступом! Зичимо нових звершень та перемог !!!

Владлен Новаковський – провідний тренер штатної збірної команди України зі стрільби з лука