На головну > Новини > На Турківщині стартував чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху

20 Січень 2019

20 січня на території Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України   відбулось урочисте відкриття чемпіонату України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху.

Учасниками чемпіонату є понад 30 спортсменів із 6 регіональних центрів «Інваспорт» та міського центру з Києва. Зокрема, серед областей, які представлені: Львівська, Волинська, Київська, Сумська, Тернопільська та Чернігівська.

Начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як та заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк нагородили спортсменів, які змагалися сьогодні у гонці класичним стилем.

Чемпіонат триватиме до 23 січня.

Зазначимо, організатором чемпіонату України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху виступив Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Суддівство здійснює – суддя Національної категорії Володимир Сторожок.

За результатами змагань визначать спортсменів до Національної збірної команди України, які розпочнуть підготовку до цьогорічних Дефлімпійських ігор в Італії.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА