На головну > Новини > ЛЬВІВСЬКІ МАЙСТРИ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ - ПЕРЕМОЖЦІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 2019 РОКУ

ЛЬВІВСЬКІ МАЙСТРИ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ - ПЕРЕМОЖЦІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 2019 РОКУ

18 Січень 2019

11

11-16 січня 2019 року  на  спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту   Міністерства оборони України відбувся відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової в приміщенні.

Організатором виступило Міністерство молоді та спорту України, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України, Львівської обласної федерації стрілецького спорту та Навчально-спортивна база літніх видів спорту Міністерства оборони України.

Варто зазначити, що у Львові учасники цього чемпіонату змагались у вправах зі стрільби з пневматичного та малокаліберного пістолетів. Поряд із цим у Києві визначали кращих спортсменів  у вправах зі стрільби з гвинтівки.

Національний чемпіонат є одним з етапів відбору кандидатів до складу збірної команди України, яка братиме участь в подальшій підготовці до відбіркових змагань та боротьбі за право участі в чемпіонаті Європи зі стрільби кульової, що відбудеться 16-25 березня 2019 року в хорватському місті Осієк.

За результатами змагань численна кількість нагород національного чемпіонату в активі спортсменів Львівської області:

У стрільбі з малокаліберного пістолету у вправі МП-5 не було рівних Юлії Коростильовій, яка стала чемпіонкою у цій дисципліні, бронзова нагорода в активі Анастасії Бондарук.

Також Ю.Коростильова, А.Бондарук у цій вправі разом з Ольгою Болонною  додали до скарбнички області золото в командній дисципліні. Бронзова нагорода в команді також за другою командою львів’янок в складі Я.Чучмарьової, А.Воняк та Ю.Лібенко.

Серед чоловіків у вправі з швидкострільного пістолету титул чемпіона виборов досвідчений львів’янин Роман Бондарук, бронзова нагорода у цій вправі у Павла Коростильова.

В командній дисципліні (вправа МП-8) золота нагорода у команди львів’ян в складі  П.Коростильова, В.Пастернака, О.Петріва, срібна нагороди також в активі львівських майстрів Р.Бондарука, С.Банаха, С.Журби.

Ольга Болонна  стала чемпіонкою України у стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3), Юлія Коростильова виборола у цій вправі бронзову нагороду. В командному заліку обидві команди потрапили до медального заліку.

2 місце в команди в складі Ю.Коростильової, А.Бондарук та  Ольги Болонної,  3 місце – Шевченко Альона, Бурак Христина, Колодяжна Анастасія.

Команда чоловіків в складі Олександра Петріва, Володимира Пастернака та Павла Коростильова у цій вправі настріляли на «срібло».

У змаганнях серед змішаних команд, дві львівські пари вибороли медалі у вправі ПП-МІХ (пістолет).  Юлія та Павло Коростильови здобули срібні медалі, бронзові у  Ольги Болонної та Олександра Петріва.

Тетяна Галкіна посіла особисте третє місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6).

В командній дисципліні МІХ у цій вправі дует в складі Олександра та Тетяни Галкіних завершили змагання за крок до медалей, 4 місце.

Команда львівських дівчат представлена Галкіною Тетяною,  Чулик Юлею та Царенко Вікторією у стрільбі з малокаліберної гвинтівки (вправа МГ-6) посіла друге місце.

У вправі МГ-9 ця ж команда виборола “бронзу”.

За результатами загально-командного підсумку

чемпіонату України зі стрільби кульової команди областей розташувались наступним чином:

І МІСЦЕ –  ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ – 2015,0 очок

ІІ місце Черкаська область1383,5 очок

ІІІ місце Вінницька область1368,5 очок

Владлен Новаковський - старший тренер збірних команд України

з олімпійських видів спорту у Львівській області