На головну > Новини > Фахівці управління фізичної культури та спорту продовжують переймати досвід від польських експертів

17 Січень 2019

Зокрема, 15-17 січня, у благодійній установі НРЦ «Джерело»   (м. Львів, просп. Червоної Калини, 86-А) відбувся семінар «Співпраця з Україною щодо розв’язання алкогольних проблем на локальному рівні».

Серед учасників семінару були представники державних та громадських організацій, які відповідальні за протидію алкоголізму та наркоманію серед дітей та молоді в обласних установах. Також брала участь й відповідальна особа за цей напрямок в управлінні фізичної культури та спорту облдержадміністрації – провідний консультант-юрисконсульт відділу фізкультурно-масової та організаційної роботи Зоряна Дубінська.

Організатором семінару виступили: Fundacja «PRAESTERNO», за співпраці з кафедрою соціології та соціальної роботи НУ «Львівська політехніка» та БФ «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ.

Під час семінару польські експерти продовжили ознайомлення представників державних та громадських організацій Львівщини з досвідом Республіки Польща щодо подолання алкоголізму та наркоманії, а згодом долучаться до розробки ефективних заходів на регіональному та місцевому рівнях.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА