На головну > Новини > Понад 160 атлетів змагаються на Львівщині у зимовому чемпіонаті України зі стрільби кульової в приміщенні


Понад 160 атлетів змагаються на Львівщині у зимовому чемпіонаті України зі стрільби кульової в приміщенні


11 Січень 2019


Сьогодні, 11 січня, стартував зимовий чемпіонат України зі стрільби кульової в приміщенні.   Організатором виступило Міністерство молоді та спорту України, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України, Львівської обласної федерації стрілецького спорту та Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України.

Серед почесних гостей на відкритті були: представник Міністерства молоді та спорту України, головний тренер збірної команди України, Заслужений тренер України Олександр Камінський, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Андрій Тур, заслужений працівник фізичної культури, старший тренер збірної команди України, головний суддя змагань Степан Старінський, провідний тренер штатної збірної команди України Владлен Новаковський, заслужений тренер України Денис Мустафаєв.

Цьогоріч для підвищення спортивної майстерності та участі у боротьбі за титул чемпіона України, прибуло 164 атлети, що представляють збірні команди 13 областей України та м. Києва.

Чемпіонат триває до 16 січня та є одним з етапів відбору кандидатів до складу збірної команди України, яка братиме участь в подальшій підготовці до відбіркових змагань та боротьбі за право участі в чемпіонаті Європи зі стрільби кульової, що відбудеться 16-25 березня 2019 року в хорватському місті Осієк.

Варто зазначити, що у Львові учасники цього чемпіонату змагаються у вравах зі стрільби з пневматичного та малокаліберного пістолетів. Поряд із цим у Києві також триває чемпіонат, де змагаються спортсмени у вправах зі стрільби з гвинтівки.

 

Ольга Мельник,

прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА