На головну > Новини > Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

31 Грудень 2018

Дорога спортивна родино!

Цей рік для нас був багатий на події, чималі здобутки чемпіонських титулів, золотих, срібних та інших нагород, які свідчать не лише про професіоналізм спортсменів, а й показують клопітку тренерську працю у кожному виді спорту. Також завдяки спільним зусиллям на Львівщині з’явились нові спортивні майданчики, що є передумовою для розвитку фізкультурно-масового руху. Тому, роботу щодо модернізації та будівництва об`єктів спортивної інфраструктури продовжуватимемо й надалі.

Ми покращили в області організаційний рівень проведення змагань не лише всеукраїського, а й міжнародного рівня. Продовжили добру практику виплати грошових винагород за результатами виступів спортсменів на змаганнях міжнародного та державного рівня з олімпійських видів спорту.

Окремо хочемо подякувати військовослужбовцям, які не лише боронять наш спокій та поряд із цим показують спортивні досягнення. Також відмітимо успіх учасників Ігор Нескорених та паралімпійців, витримка та сила духу яких є прикладом для кожного.

Завдяки усім вашим перемогам лунає гімн України та майорить український стяг чи не в кожному куточкові світу! Нехай Новий 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ рік буде не менш багатим на нові спортивні здобутки, панує затишок у домівках на мирній українській землі!

З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!💥

Христос Рождається!❄️

Команда управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації