На головну > Новини > Львівський стрілецький стенд приймає відкриті обласні змагання зі стендової стрільби


Львівський стрілецький стенд приймає відкриті обласні змагання зі стендової стрільби


29 Грудень 2018


Сьогодні, 29 грудня, на спортивній базі «Львівський стрілецький стенд ШВСМ»   уже вдруге відбуваються відкриті обласні змагання зі стендової стрільби «Кубок захисників України».   

У відкритті Кубка взяла участь керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська.

Змагання організовують управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, федерація стрілецького спорту Львівської області, Львівський обласний центр олімпійської підготовки зі стендової стрільби за підтримки меценатів та партнерів заходу.

Кубок відбувається з метою вшанування героїзму українських воїнів, учасників АТО та з метою військово-патріотичного виховання молоді, підвищення культури володіння зброєю, популяризації здорового способу життя та розвитку стендової стрільби в області.

До участі в змаганнях запросили не лише кращихз професійних спортсменів-стендовиків Львівщини, але й аматорів, які не мають спортивних звань.Учасники змагань випробують свої сили та навички у спортивних дисциплінах стендової стрільби – круглому, траншейному стендах та спортінгу.

Довідково:

Стрільба стендова є одним з пріоритетних видів спорту для Львівщини.  В Україні цей вид спорту має осередки у 8 областях та м. Києві.

Львівщина має давні традиції в підготовці стендовиків, серед них – низка відомих спортсменів світового класу, а саме: Володимир Зіменко – чемпіон світу 1962 р. (м. Каір, Єгипет), Охотський Сергій  - чемпіон світу  в командному заліку 1981 р. (Аргентина), а також ціла плеяда багаторазових чемпіонів та призерів чемпіонатів та кубків України. Набирається досвіду на міжнародних змаганнях і молоде покоління спортсменів – стендовиків: члени збірної команди України, учасники чемпіонату Європи та світу - Олена Охотська, Надія Булгакова, Андрій Кобзарук, Ігор Василенко та ін.

Починаючи з 2011 року на базі стрілецького стенду почав діяти Львівській обласний центр олімпійської підготовки зі стрільби стендової.

Стрільбу стендову на Львівщині розвивають в спортивних осередках: 

- ФСТ «Україна» - СДЮШОР «Сигнал»; 

- Міністерство оборони України – КДЮСШ – 1 (СКА); 

- Львівська обласна ШВСМ; 

- Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.