На головну > Новини > У Державній фіскальній службі відзначено чемпіонів XХ Всеукраїнської спартакіади державних службовців 2018 року

26 Грудень 2018

Начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як спільно з начальником Головного управління ДФС   у Львівській області Ігорем Кондро нагородив грамотами голови Львівської облдержадміністрації працівників ДФС Львівщини за досягнення високих результатів у XX Всеукраїнській спартакіаді державних службовців.

Нагадаємо, 25-28 вересня 2018 року в м. Ужгород, Закарпатської області відбулися фінальні змагання XХ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців. В рамках змагань збірна команда Львівської області у загальному заліку посіла перше загальнокомандне місце набравши 320 очок, 2 місце – команда Хмельницької області – 312 очок, 3 місце – 260 очок.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА