На головну > Новини > “Будівництво спортивних майданчиків в області реалізували на 95%”, - Роман Хім’як

Станом на сьогодні у Львівській області відкрили 94 спортивні майданчики, до кінця року планують спорудити ще 4.

“Всього заплановано облаштувати 98 спортивних майданчиків, з них 30 об’єктів зі штучним покриттям, 61 об’єкт із тренажерним обладнанням. Окрім того, замінили штучне покриття для  7 спортивних майданчиків, термін експлуатації яких перевищив 10 років”, - зазначив Роман Хім’як.

Зазначимо, цьогоріч з обласного бюджету на реалізацію Програми виділили 21 млн 250 тис грн, з місцевих бюджетів - 24 млн 998 тис грн.

Джерело: loda.gov.ua