На головну > Новини > Олег Синютка привітав абсолютних Чемпіонів Світу зі спортивних танців

Олег Синютка привітав абсолютних Чемпіонів Світу зі спортивних танців

Сьогодні, 11 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із учасниками ансамблю естрадного танцю «Пролісок»    Стрийського районного дому Давидом Комарницьким і Ангеліною Черковською, які стали абсолютними Чемпіонами Світу в європейській та латиноамериканській програмах зі спортивних танців в категорії Ювенали 1.

Танцівники разом із батьками поділились враженням від підготовки та участі у змаганнях. Натомість очільник області привітав переможців  та побажав подальших звершень у спортивних змаганнях.

«Ви – гордість Львівщини та України. Ми завжди за вас вболіваємо і пишаємося Вами», - наголосив Олег Синютка.

Також Олег Синютка вручив Давиду Комарницькому і Ангеліні Черковській герб Львівщини.

Зазначимо, що Давид Комарницький і Ангеліна Черковська єдина пара з України з усіх категорій, яка отримала такі високі звання. Другу сходинку посіла пара з США, третю - Росія.

Змагання відбувались у Франції.

Джерело: loda.gov.ua