На головну > Новини > Друга впевнена перемога лідерок Суперліги над “Бровами” в межах 6-го туру

Друга впевнена перемога лідерок Суперліги над “Бровами” в межах 6-го туру

08 Грудень 2018

“Галичанка” – “Бровари” – 38:15 (19:9).
Суперліга, 6 тур, 2 матч.
Львів, спорткомплекс ЛНУ.

У сьогоднішній грі, подібно до вчорашньої, у першому таймі грали наймолодші гандболістки “Галичанки”. Навіть ворота довірили новенькій Марині Валієвій, 2002 р.н. (нагадаємо, що вчорашньому матчі голкіпером була бувала Марія Гладун). А на майданчику – Ольга Братковська (2001 р.н.), Діана Дмитришин (2002 р.н.), Катерина Козак (2002 р.н.), Ірина Прокоп’як (2003 р.н.), і для впевненості на допомогу новобранкам – досвідчені Тетяна Поляк і Мар’яна Маркевич (потім Софія Давидянц).

Лише перші 8 хвилин гра проходила практично на рівних. А надалі “галичанки” значно відірвалися від гостей, закінчивши перший тайм з рахунком 19-9.

А вже у другому таймі, як і вчора, вийшли добре відомі гандболістки “Галичанки” – Тетяна Череп (потім Юлія Головко), Наталія Савчин, Ірина Стельмах, Ольга Василяка, Софія Давидянц, Діана Колодійчак та на воротах Марія Гладун. Пощастило пограти поруч з лідерами і юній Ользі Братковській. У цій половині матчу львів’янки забили ще 19 м’ячів, а ось гості лише 6. Друга переконлива перемога господарок у цьому турі – 38:15.
Нагадаємо, що перший матч 6-го туру завершився з рахунком 43:13 (20:7).