На головну > Новини > Фахівці управління фізичної культури та спорту Львівщини взяли участь у міжвідомчій координаційно-методичній раді з правової освіти

06 Грудень 2018

6 грудня 2018 року відбулась обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення під головуванням   заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Оксани Куманської - Нор.

Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації представляла провідний консультант-юрисконсульт відділу фізкультурно-масової та організаційної роботи Зоряна Дубінська.

Засідання було присвячене Всеукраїнському «Тижню права», який триватиме в Україні впродовж 10-16 грудня цього року. Відтак, у Львівській області тиждень права буде максимально насиченим та інформативним.

Також обговорено поширення та розміщення зовнішньої соціальної реклами, інформаційних матеріалів #СтопБулінг та визначено план роботи міжвідомчої координаційно-методичної ради на наступний рік.

Нагадаємо, нещодавно ватерполісти Львівщини долучились до акції #СтопБулінг в рамках ініціативи юстиції #ЯМАЮПРАВО.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА