На головну > Новини > В Національній академії Сухопутніх військ відкрили сучасний універсальний тренажерний комплекс


В Національній академії Сухопутніх військ відкрили сучасний універсальний тренажерний комплекс


06 Грудень 2018


Сьогодні, 6 грудня, в академії Сухопутніх військ відкрили новостворений універсальний   тренажерний комплекс, який включає 5 окремих спортивних залів. У відкриття взяв участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою.

Зал кардіотренувань, призначений для тренування серцево-судинної та дихальної системи військовослужбовців, окрім своєї основної функції буде використовуватись також для занять із військовослужбовцями, які проходять реабілітацію після поранень.

У залі гирьового спорту курсанти тренуються у силових вправах та зміцнюють силову витривалість. Також у залі проводяться тренування збірних команд академії з гирьового спорту. У тренажерному залі розміщено 68 сучасних тренажерів для тренування всіх груп м’язів. У залі кросфіту курсанти опановують вправи за системою фізичної підготовки, передбачені програмою навчання за досвідом Збройних сил США.

У п’ятому залі – залі боксу – встановлено професійний ринг для проведення спарингів. Також зал використовується для занять з рукопашного бою та різноманітних єдиноборств. Перепускна спроможність комплексу дозволяє одночасно займатись спортом 120 військовослужбовцям.

До створення цього сучасного тренажерного комплексу долучилося Міністерство оборони України.

Джерело: loda.gov.ua