На головну > Новини > Вероніка Марченко – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками листопада 2018 року

04 Грудень 2018

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації   та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками листопада 2018 року Вероніку Марченко.

Це почесне звання Вероніка Марченко здобула завдяки успішному виступу на чемпіонаті світу серед військовослужбовців зі стрільби з лука, який відбувся з 11 до 16 листопада 2018 року в м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран). На цьому чемпіонаті спортсмен-інструктор Навчально-спортивної бази літніх видів спорту (м. Львів), старший сержант Вероніка Марченко виборола бронзову нагороду в особистому заліку зі стрільби з лука.

Урочисте нагородження спортсменки відбудеться найближчим часом. Про дату та місце проведення буде повідомлено згодом.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА