На головну > Новини > Ще одне футбольне поле з’явилось на Самбірщині

Ще одне футбольне поле з’явилось на Самбірщині

02 Грудень 2018

Цього разу відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям відбулось у селі Ралівка на вулиці Галицькій, 1.

Начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, привітав мешканців із новою спортивною спорудою та висловив сподівання, що завдяки подібній інфраструктурі на Львівщині поповняться ряди майбутніх чемпіонів у спорті.

«На Самбірщині існує синергія усіх гілок влади. Про що свідчить успішна реалізація великої кількості проектів в районі. Сподіваюсь, що час, який ви проведете на цьому майданчику додадуть вам сили, наснаги та впевненості, що ми в змозі збудувати сильну та незалежну державу», – додав Роман Хім’як.

Також на урочисте відкриття завітали: народний депутат України Ярослав Дубневич, голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської облради Олег Домчак, голова Самбірської райдержадміністрації Микола Фрей та голова Самбірської районної ради Віталій Кімак.

Додамо, що для будівництва цього об’єкту з обласного бюджету спрямовано 550 тисяч гривень, а решта кошти місцевої громади. Загальна кошторисна вартість становить 1 млн. 597 тис. грн.

Нагадаємо, 25 листопада, футбольне поле було відкрите у селі Підгайчики Рудківської ОТГ.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА