На головну > Новини > Юні спортсмени Городоччини вибороли нагороди у Всеукраїнському турнірі «Кубок Любарта» з тхеквондо

29 Листопад 2018

Нещодавно у Луцьку відбувся Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Кубок Любарта»,   в якому взяв участь Городоцький місцевий Спортивний Клуб «Школа Олімпійського Тхеквондо «Фаворит».

Загальний здобуток Городоцької команди становить: 7 золотих, 5 срібних і 3 бронзових медалі.

Переможцями стали: Дмитро Голдак (4:24,2:43,21:45), Денис Понізовський (52:0, 34:16), Олена Понізовська (45:4), Ярослав Дунас (28:6,20:0,29:8), Марта Яким’як (32:11), Марія Тимофєєва (6:27). Каміла Ніколайчук (3:0).

Серед призерів змагань: Максим Антонишин, Ігор Лисишин, Христина Каличак, Анастасія Кунинець, Вікторія Мусатова – «срібло», львів’янин Маркіян Піхлик та Тетяна Дунас – «бронза».

Поряд із Всеукраїнським турніром відбувся Відкритий чемпіонат м. Луцька, в якому здобутки наших спортсменів такі: Дмитро Гаврилюк – «золото», Максим Барбарич – «срібло», Максим Русин – «бронза».

В цілому Спортивний Клуб «Школа Олімпійського Тхеквондо «Фаворит» посів друге загальнокомандне місце, поступаючись команді Рівненського обласного осередку лише за кількістю срібних медалей. Також тренера Назарія Котяша визнано кращим тренером турніру в медальному заліку.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Джерело: Дана Котяш