На головну > Новини > #DoLikeОlympians відбулось в Новороздільському навчально-виховному комплексі


#DoLikeОlympians відбулось в Новороздільському навчально-виховному комплексі


29 Листопад 2018


Новороздільський навчально-виховний комплекс ім. В.Труша, за сприянням дирекції і педагогів, бере активну участь у програмі "healthy school".

 

Зокрема, 28 листопада, у рамках проекту «Запроси спортсмена в гості» відбулась низка заходів, серед яких зарядка з олімпійцем #DoLikeOlympians. Розминку для школярів проводили: магістрантка Львівського державного університету фізичної культури ім.І.Боберського Ольга Козак, чемпіонка світу та Європи з боксу, стипендіат НОК України Вікторія Вірт-Гарасимович та учасниця зимових Олімпійських ігор у Ліллехаммері Христина Опьола-Подгрушна.

 

Окрім спортивної складової, відбувся й інтерактивний урок та спілкування зі школярами, де діти змогли більше довідатись про наших гостей-спортсменів, поспілкуватись та розповісти про себе, а також переглянути тематичні відео-сюжети з олімпійськими цінностями.

 

Школярі були зацікавленими та позитивними у спілкуванні та активними у спортивних естафетах, конкурсах і танцях, за що всі були відзначені пам’ятними подарунками від НОК України.

 

Подарунки також отримали Вікторія та Христина, які проводили розминку. Діти підготували для них тематичні малюнки.