На головну > Новини > Відбулась зустріч з тренерсько-викладацьким складом спортивної школи імені Юрія Кутенка

28 Листопад 2018

Сьогодні, 28 жовтня, в актовій залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України   відбулась робоча нарада з тренерським складом Дитячо-юнацької спортивної школи імені Юрія Кутенка.

У нараді брали участь: начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ Руслан Сеник та начальник відділу спорту та проведення заходів управління фізичної культури та спорту ЛОДА Уляна Штангрет.

Під час засідання обговорено результати учнів у змаганнях обласного та всеукраїнського рівня, а також окреслено перспективи подальшого функціонування відділень школи.

Довідково:
КДЮСШ імені Юрія Кутенка розвиває 8 видів спорту: важка атлетика, велоспорт, водне поло, гандбол, стрибки у воду, легка атлетика, пауерліфтинг і плавання. Загалом у школі тренується понад 900 дітей та працює 40 тренерів.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА