На головну > Новини > Підсумки робітничої Спартакіади зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед профспілкових організацій Львівщини

27 Листопад 2018

Цими вихідними в стрілецькому тирі фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»    проведено черговий етап робітничої Спартакіади серед збірних команд обласних профспілкових організацій зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Як повідомилиу Львівській обласній організації ФСТ «Динамо», у змаганнях брали участь 11 збірних команд.Найкраще підготовленими виявились представники вугільної промисловості, які йвибороли перше місце. На другому місці – працівники енергетичної галузі, і на третьому – будівельної сфери.

За підсумками 6 видів в загальнокомандному заліку лідирує вугільна галузь, надругому – житлово-комунальна галузь і на третьому – представники нафтогазової промисловості.

Попереду останній вид Спартакіади з боулінгу, після якого будуть підведені підсумки та нагороджені призери іпереможці як вокремих видах, так і в загальнокомандному заліку.