На головну > Новини > Усіх небайдужих закликають допомогти матері львівської спортсменки Оксани Райти, яка потребує ендопротезування

26 Листопад 2018

Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, звертається з проханням допомогти матері відомої спортсменки, Майстру спорту України з легкої атлетики, сокальчанці Оксані Райті.

Спортсменка шукає можливість вилікувати свою маму, якій необхідна операція з ендопротезування кульшових суглобів. Кошти у сумі 200 тис. грн. необхідні сім’ї на початок січня 2019 року.

Закликаємо усіх небайдужих, аби допомогти матері львівської спортсменки!

Реквізити для перерахування допомоги:

Райта Оксана Іванівна
Картка Приватбанку: 4149 4978 6514 1966.

Довідково:
Ра́йта Окса́на (5 березня 1993, с. Скоморохи Сокальського району Львівської області) — багаторазова чемпіонка та призерка Чемпіонатів України та Європи з легкої атлетики серед молоді, член збірної команди України з легкої атлетики.