На головну > Новини > На Львівщині стартував традиційний Міжнародний турнір з водного поло пам’яті Мартинчика

Сьогодні у басейні спортивного комплексу «Динамо», що у Львові на вулиці Вітовського, 53,   розпочався V Міжнародний турнір з водного поло серед юнаків 2005 р.н. та молодших, пам’яті Заслуженого тренера України Вадима Мартинчика.

У змаганнях беруть участь команди: СДЮСШОР ім. Я.Клочкової (Харків), WTS Polonia Bytum (Польща), ССШ №4 ім. Г.Осіпова м.Кишинів (Молдова) та господарі змагань – ДЮСШ №3 м. Львів.

Вітальні слова до учасників висловили: заступник начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Андрій Тур, перший заступник голови Львівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Віктор Яцковець та донька Заслуженого тренера України Вадима Терентійовича Мартинчика. Також був присутній почесний динамівець України, ветеран Львівської обласної організації «Динамо» Вадим Ружинський.

Довідково:
Вадим Терентійович Мартинчик (10.01.1934 – 1.09.2010) – керівник львівського фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», відомий плавець та ватерполіст, чемпіон і рекордсмена країни, член збірної команди СРСР з плавання і водного поло, авторитетний тренер і арбітр, заслуженого тренера України, заслужений працівник фізичної культури і спорту.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА