На головну > Новини > Урочисто відкрито Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні

Урочисто відкрито Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні

Сьогодні, 23 листопада, відбулось урочисте відкриття Кубку України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів.

Змагання проводяться на велотреку Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України та тривають на Львівщині до 26 листопада. Цьогоріч на змаганнях підвищують свою спортивну майстерність 136 талановитих лучників, які представляють збірні команди 10 областей та м. Києва.

Під час урочистого відкриття начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, вручив подяку старшому тренеру збірної команди України зі стрільби з лука, Заслуженому тренеру України Марії Петрівна Гавелко, з нагоди відзначення 65-річного ювілею.

Серед почесних гостей також були присутні: державний тренер зі стрільби з лука, виконавчий директор Федерації зі стрільби з лука України Олена Садовнича, представник Міністерства молоді та спорту України, начальник команди Анна Міхалкова, старший тренер збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області Владлен Новаковський, президент Львівської обласної федерації стрільби з лука Олександр Калініченко та директор СДЮШОР «Електрон», суддя національної категорії, головний суддя змагань Надія Кокот.

Кубок України зі стрільби з лука завершується 26 листопада.