На головну > Новини > На Львівщині розпочався шаховий турнір пам’яті Михайла Василишина

На Львівщині розпочався шаховий турнір пам’яті Михайла Василишина

21 Листопад 2018

20 листопада у Львові на вулиці Герцена 7 стартував ХV відкритий шаховий турнір «Меморіал Михайла Василишина».

Організаторами змагань виступили: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівська обласна федерація шахів, ЛНУ ім. Івана Франка та НУ «Львівська Політехніка», ФСТ «Україна» та ДЮСШ «Дебют».

В гросмейстерському турнірі гратимуть міжнародні гросмейстери Юрій Вовк (Львів), Віталій Сивук (Миколаїв), Мілан Пахер (Словаччина) та ще сім шахістів, які мріють саме на цьому змаганні у Львові виконати вимоги для виконання найвищого шахового звання. Прикрашати чоловічий турнір буде чарівна гросмейстер зі Львова Наталя Букса.

Головний суддя змагань – арбітр ФІДЕ Андрій Хрипач (Львів).

Турнір триває на Львівщині до 28 листопада 2018 року.

Довідково:
Василишин Михайло Павлович (11 квітня 1938 р. – 26 грудня 2002 р.) – майстер спорту з вільної боротьби, «Заслужений працівник фізичної культури України» (1998), голова спортивного комітету Львівської області, голова ФСТ «Україна», перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області.

Михайло Павлович був майстром спорту з вільної боротьби, але надзвичайно любив шахи, присвячував їм свій вільний час, зокрема, львівським шахістам він завжди віддавав свою увагу і підтримку.