На головну > Новини > Львівський «Сокіл» бронзовий призер чемпіонату України з регбі-15

Львівський «Сокіл» бронзовий призер чемпіонату України з регбі-15

17 Листопад 2018

Цієї суботи, 17 листопада, на львівському стадіоні «Сокіл» відбувся матч чемпіонату України з регбі-15   серед чоловічих команд Суперліги, де в очному протистоянні зустрілись – львівський «Сокіл» та столичний «Антарес».

Підтримати львівських регбістів прийшла чимала кількість вболівальників. Матч завершився рахунком 34:25. Відтак, набравши достатню кількість очків львівський «Сокіл» не лише переміг столичний «Антарес», а й в підсумку виборов «бронзу» чемпіонату України з регбі-15 серед чоловічих команд Суперліги.

Привітали переможців та вручили бронзові нагороди львівському «Соколу»заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Андрій Тур та голова Львівської обласної громадської організації «Федерація регбі Львівщини» Петро Адамик.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА