На головну > Новини > На колегії управління фізичної культури та спорту визначено перспективи розвитку резервного спорту Львівщини

16 Листопад 2018

У п`ятницю, 16 листопада, в актовій залі Самбірської райдержадміністрації відбулось   чергове виїзне засідання колегії управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, за участю керівників структурних підрозділів, фізкультурно-спортивних товариств та відомст.

Засідання проведено за головування начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Романа Хім’яка. У президії також були: голова Самбірської райдержадміністрації Микола Фрей, голова постійної комії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, голова Самбірської районної ради Віталій Кімак та заступник Самбірського міського голови Святослав Ухач.

Про стан і перспективи розвитку фізкультурно-спортивного руху в місті Самборі та районі, зокрема, доповів заступник начальника відділу у справах молоді та спорту виконавчого комітету Самбірської міської ради Роман Білинський та завідувач сектору з питань молоді та спорту Самбірської РДА Василь Лесько.

Також в рамках засідання обговорено перспективи розвитку резервного спорту на Львівщині, шляхом активізації фізкультурно-масової роботи у спортивних клубах, школах та секціях.

Наприкінці зустрічі учасники пройшли околицями міста, відвідали пам’ятку архітектури – місцевий органний зал та піднялись на оглядовий майданчик Самбірської Ратуші.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА