На головну > Новини > На Львівщині відбулось відкрите тренування воїнів АТО зі стрільби з лука


На Львівщині відбулось відкрите тренування воїнів АТО зі стрільби з лука


14 Листопад 2018


Сьогодні, 14 листопада, у приміщенні Спортивної школи олімпійського резерву «Електрон»,  що у Львові на вулиці Грабовського, 11, відбулось відкрите тренування воїнів АТО зі стрільби з лука під керівництвом тренера зі стрільби з лука національної збірної команди України Ігор Нескорених-2018 Олени Паламарчук.

 

За спонсорські кошти у межах тренування голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та заступник директора з розвитку ПП «Нордік» Тарас Федак вручили лук Wiawi NaNo TFT чемпіону Ігор Нескоренних-2018 Сергію Шимчаку.

 

До слова, Сергій Шимчак братиме участь у Кубку світу зі стрільби з лука серед спортсменів з порушенням ОРА, що відбудеться у квітні 2019 року в Італії.

 

Довідково:

20 - 27 жовтня в австралійському Сіднеї відбулись міжнародні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час бойових дій Invictus Games (Ігри Нескорених).

У цих змаганнях Сергій Шимчак (ветеран Збройних сил України, учасник АТО у 2014-2015 роках) виборов «золото» в командних змаганнях зі стрільби з лука та посів 4 місце у велоспорті (категорія Men's Road Cycling IRB1).

 

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА