На головну > Новини > Завершився Відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування

Завершився Відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування

13 Листопад 2018

10 листопада 2018 року за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації   та обласної федерації спортивного орієнтування у місті Львові відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування (спринтерська дистанція) серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

Участь у змаганнях взяли 115 спортсменів, які представляли 9 команд Львівщини: ДЮСШ «Юність», ДЮСШ-6, ДЮСШ-9, Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ТКЦ «Княжий»., ДЦТСЕ, ARDF (Золочів), LeO-Team, Хандлопекс.

Чемпіонами Львівської області у різних вікових групах стали:
- Ярослав Пажух, Павло Нікітюк, Михайло Карплюк, Богдан Воєвода, Єгор Рожков, Остап Гнат, Дмитро Ткаченко.
- Орислава Камінська, Надія Маланчук, Юлія Косміна,Катерина Іванчик, Лілія Пізяк, Ольга Степаненко.

Головний суддя змагань – Юрій Бадан (м. Львів).
Головний секретар змагань – Роман Чепіль (м. Львів).