На головну > Новини > Ментальне тренування – критичне мислення, відбулось в рамках проекту #OlympicLab

12 Листопад 2018

“Ментальне мислення” – саме такий напрямок зустрічі з гімназистами відбувся в рамках проекту НОК  України #OlympicLab.

До Львівської української гуманітарної гімназії ім. О. Степанів завітала і почесна гостя – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука, чемпіонка Європи, бронзова призерка І Європейських Ігор в Баку, учасниця Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, випускниця цього навчального закладу Вероніка Марченко.

Зрозуміти що таке ментальне тренування, про навики розвитку мислення в спорті, про розвиток критичного мислення, нам допомогла практичний психолог, аспірантка кафедри педагогіки і психології Львівського державного університету фізичної культури ім.Івана Боберського Тетяна Грищенко. Цікавою була вправа для учасників – “метод шести капелюхів”. Це один з найдієвіших прийомів з організації мислення, розроблений англійським письменником, психологом і фахівцем в області творчого мислення Едвардом де Боно. Він допомагає розвивати гнучкість розуму, креативність, приймати правильні рішення.

Вероніка Марченко і діти, у свою чергу, поділились своїми вміннями налаштуватись на змагання використовуючи різні методи ментального тренування адже більшість гімназистів займаються спортом. До зустрічі з зірковим гостем вони підготувались ретельно – для спільної фото принесли свої нагороди і медалі.

Подарунками від НОК України та Coca-Cola Foundation були відзначення найбільш активні учасники зустрічі. А для школи було передано ряд тематичної літератури з автографом Вероніки Марченко.

Джерело: noc.lviv.ua