На головну > Новини > Алла Черкасова – найкраща спортсменка за підсумками жовтня 2018 року

Алла Черкасова – найкраща спортсменка за підсумками жовтня 2018 року

05 Листопад 2018

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації   та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками жовтня 2018 року Аллу Черкасову.

Урочиста церемонія нагородження спортсменки та її тренерів відбудеться у четвер, 8 листопада об 11 год у ресторані «Park. Art of Rest» (Львів, вул. Вітовського, 43а).

Нагадаємо, 24 жовтня 2018 року, львів’янка Алла Черкасова (тренери – А. І. Пістун А.І., О.О. Мельник) у вирішальному двобої з француженкою Кумбою Селеною Фантою Ларрокве виборола «золото» у фіналі вагової категорії до 68 кг на чемпіонаті світу з вільної боротьби.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА