На головну > Новини > Олег Синютка привітав зі здобуттям медалей переможців Ігор Нескорених

Олег Синютка привітав зі здобуттям медалей переможців Ігор Нескорених

05 Листопад 2018

Сьогодні, 5 листопада, у Львівській ОДА учасників Invictus Games-2018 Богдана Оксентюка та Сергія Шимчака   привітали із успішним виступом у Сіднеї та нагородили цінними подарунками.

«Учасники Ігор Нескорених - велика гордість не лише для Львівщини, а й для усієї України. Ми пишаємось Вами, Ви - приклад для наслідування», - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Ми із Сергієм та нашими тренерами вдячні всім за підтримку, і повсякчас наголошуємо: якби не колосальна підтримка та віра у наші перемоги, ми б нічого не досягли. З такою підтримкою учасників АТО вдасться зробити великий поступ вперед», - наголосив володар золотої медалі Богдан Оксентюк.

Переможці Invictus Games також отримають матеріальне заохочення у розмірі 50 тисяч гривень.

Окрім того, голова Львівської ОДА Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин привітали із успішним виступом у Сіднеї тренерів Олену Паламарчук і Володимира Латишевського.

Джерело: loda.gov.ua