На головну > Новини > На стадіоні «Арена Львів» відбувся XVIII Міжнародний економічний форум

На стадіоні «Арена Львів» відбувся XVIII Міжнародний економічний форум

02 Листопад 2018

Вже традиційна для Львівщини подія – XVIII Міжнародний економічний форум відбулась впродовж 1-2 листопада на стадіоні «Арена Львів» та інших локаціях.

Відкривали цей знаковий захід: перший віце-прем`єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, координатор системи ООН в Україні Оснат Лубрані та народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ярослав Дубневич.

У перший день форуму для учасників проведено 4-ри пленарні засідання з 20-ма спікерами. Серед розглянутих тем були питання щодо нової промислової та монетарної політики, а також експортна стратегія та високотехнологічні інвестиції Львівщини.

Наступного дня кожен охочий відвідав панельну секцію за вподобанням. Відповідальна особа за проектну роботу з МТД управління фізичної культури та спорту ЛОДА Ольга Мельник обрала секцію «Єврорегіон Карпати: Львівщина, як засновник нової форми інтеграції Україна-ЄС», яка відбувалась у Центрі Шептицького. В рамках секції проведено 2 панельні дискусії: «Львівщина в контексті макрорегіональної стратегії розвитку Карпат» та «Залучення донорів – платформа для сталого розвитку регіону».

Гаслом цьогорічного форуму став вислів: «Львівщина – хаб можливостей». Адже, за останні роки, Львівщина справді стала центром діяльності зі значними технічними, економічними, соціальними ресурсами, які сприяють реалізації нових ідей, проектів та інновацій.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА