На головну > Новини > У Львівському аеропорту зустріли чемпіонів Invictus Games-2018 – Богдана Оксентюка та Сергія Шимчака


У Львівському аеропорту зустріли чемпіонів Invictus Games-2018 – Богдана Оксентюка та Сергія Шимчака


30 Жовтень 2018


Ввечері, 30 жовтня, у Міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького відбулася зустріч спортсменів   Богдана Оксентюка та Сергія Шимчака, які у складі Національної збірної команди України вибороли золоті нагороди на Invictus Games-2018 в австралійському Сіднеї.

 

Чемпіонів Invictus Games урочисто привітали: заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як.

 

Довідково:
20 - 27 жовтня в австралійському Сіднеї відбулись міжнародні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час бойових дій Invictus Games (Ігри Нескорених).

 

Богдан Оксентюк (ветеран Національної гвардії України, учасник АТО з 2014 по 2018 рік) став володарем золотої медалі з легкої атлетики (біг на 1500 м), срібної та бронзової медалей з плавання (50 та 100 метрів вільним стилем).

 

Сергій Шимчак (ветеран Збройних сил України, учасник АТО у 2014-2015 роках) виборов «золото» в командних змаганнях зі стрільби з лука та посів 4 місце у велоспорті (категорія Men's Road Cycling IRB1).

 

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА