На головну > Новини > Дмитро Балюк – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п'ятиборства (триатл)

30 Жовтень 2018

В місті Хургада (Єгипет) завершився чемпіонат світу з неолімпійських видів сучасного п'ятиборства – біатлу та триатлу.

В рамках чемпіонату львівський спортсмен Дмитро Балюк приніс збірній України дві нагороди. В особистому заліку в дисципліні триатл серед чоловіків Дмитро виборов «бронзу», а в командному заліку піднявся на перше місце.

Також поповнив скарбничку збірної золотою медаллю чемпіонату світу в індивідуальному заліку серед юнаків - Юрій Ковальчук.

Загалом здобуток збірної України на чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства (біатлу, тріатл) склав 6 нагород – три золоті, одна срібна та дві бронзові.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з успішним виступом!