На головну > Новини > Володимир Гоза – призер чемпіонату Європи з важкої атлетики

Володимир Гоза – призер чемпіонату Європи з важкої атлетики

29 Жовтень 2018

У польському місті Замосць, з 20 до 27 жовтня, відбувся чемпіонат Європи серед молоді до 23 років.   Україна вперше цьогоріч змогла взяти участь у міжнародному старті. У складі збірної команди змагалися 2 представники Львівщини – Павло Закашевський (в/к до 94 кг) та Володимир Гоза (в/к до 105 кг).

Павло Закашевський зміг вибороти срібну нагороду у ривку з результатом 161 кг. Лише 1 кг забракло нашому атлетові до бронзової нагороди у сумі двоборства.

Володимир Гоза виборов бронзову нагороду у сумі двоборства з результатом 366 кг.

Також у Володимира мала бронза у ривку з результатом 166 кг.

За підсумками змагань молодіжна збірна команда України під керівництвом головного тренера Андрія Гентоша виборола І-ше загальнокомандне місце, перемігши найсильніші команди суперників із Вірменії, Грузії та Росії.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів зі здобутками!