На головну > Новини > Представники Львівщини вибороли золоті нагороди на Invictus Games

Представники Львівщини вибороли золоті нагороди на Invictus Games

26 Жовтень 2018

Впродовж, 20 - 27 жовтня, австралійському Сіднеї тривають міжнародні змагання серед військовослужбовців   та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час бойових дій Invictus Games (Ігри Нескорених).

У змаганнях з 11 видів спорту беруть участь національні збірні команди 18 країни.

До складу Національної збірної команди України на Invictus Games 2018 увійшли троє представників Львівщини: Богдан Оксентюк, Сергій Шимчак та тренер зі стрільби з лука Олена Паламарчук.

Богдан Оксентюк (ветеран Національної гвардії України, учасник АТО з 2014 по 2018 рік) володар золотої медалі з легкої атлетики (біг на 1500 м), срібної та бронзової медалей з плавання (50 та 100 метрів вільним стилем).

Сергій Шимчак (ветеран Збройних сил України, учасник АТО у 2014-2015 роках) виборов «золото» в командних змаганнях зі стрільби з лука та посів 4 місце у велоспорті (категорія Men's Road Cycling IRB1).

Довідково:
Invictus з латинської — «нескорений». Ігри ініціював у 2014 році Принц Гаррі (Великобританія). Фундація Ігор Нескорених (Invictus Games Foundation) провела перші Ігри Нескорених в Лондоні. Участь в них взяли 400 спортсменів з 13 країн. ІІ Ігри відбулися у травні 2016 року в м. Орландо за участю 500 осіб з 15 країн. ІІІ Ігри в канадському Торонто (вересень 2017) стали найбільшими змаганнями в історії Invictus Games та запам’яталися всій Україні першим виступом нашої збірної.

У складі Національної збірної команди України на Invictus Games 2017 було п’ятеро воїнів зі Львівщини, які здобули 4 медалі.