На головну > Новини > Львівські борчині вибороли дві «бронзи» у фіналі чемпіонату світу в Угорщині

Львівські борчині вибороли дві «бронзи» у фіналі чемпіонату світу в Угорщині

26 Жовтень 2018

В останній день чемпіонату світу з вільної боротьби одразу двоє львівських спортсменок вибороли нагороди високого ґатунку.

Оксана Лівач та Юлія Ткач-Остапчук впевнено перемогли своїх суперниць у бронзовому фіналі.

У сутичці з Ріту Ріту з Індії – двічі чемпіонкою чемпіонату Співдружності та срібною призеркою чемпіонату світу U23, Оксана Лівач перемогла у ваговій категорії до 50 кг.

Борчиня Юлія Ткач-Остапчук змагалась із господинею чемпіонату Маріаною Састін - чемпіонкою світу та Європейських Ігор, багаторазовою призеркою чемпіонатів Європи та світу. Проте це не завадило нашій борчині також перемогти суперницю у бронзовому фіналі вагової категорії до 62 кг.

Щиро вітаємо спортсменок та їхніх тренерів зі здобуттям «бронзових» нагород!

Нагадаємо, 24 жовтня, Алла Черкасова у вирішальному двобої з француженкою Кумбою Селеною Фантою Ларрокве виборола «золото» у фінал вагової категорії до 68 кг на чемпіонаті світу з вільної боротьби.

За матеріалами Асоціації спортивної боротьби України