На головну > Новини > Львів’янка Алла Черкасова перемогла у фіналі чемпіонату світу з вільної боротьби

25 Жовтень 2018

24 жовтня 2018 року Алла Черкасова у фіналі чемпіонату світу з вільної боротьби,   що триває в Угорщині, у вирішальному двобої з француженкою Кумбою Селеною Фантою Ларрокве виборола нагороду найвищого ґатунку.

На шляху до перемоги у нашої спортсменки траплялись непрості суперниці, але це не завадило їй потрапити у фінал вагової категорії до 68 кг та зійти на найвищу сходинку п’єдесталу, виборовши титул абсолютної чемпіонки.

Довідково:

Алла Черкасова - народилась 5 травня 1989 року, МСУМК, чемпіонка світу 2018 р. м. Будапешт, бронзова призерка чемпіонату  світу 2010 р. м. Москва, срібна призерка чемпіонату Європи 2012р., Белград;  дворазова бронзова призерка чемпіонату Європи 2016р.  – Рига, 2017р. Новий- Сад, володарка кубку світу 2010р.м.Нанкін, срібна призерка кубку світу 2009р. м. Тайюань.

Випускниця ЛДУФК, Товариство  Динамо, тренери - Пістун А.І., Мельник О.О.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА