На головну > Новини > Львівщина приймає національний етап автомобільних ралі «Кубок Карпат»

Львівщина приймає національний етап автомобільних ралі «Кубок Карпат»

24 Жовтень 2018

24 жовтня відбулось засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення IV етапу національної серії «Кубок Карпат» з ралі «Ворота України».

У засіданні брали участь: заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, директор Галицького Автомобільного Клубу Сергій Єженков та керівники відомств.

Під час зустрічі оговорено хід підготовки до змагань. Особливу увагу приділено питанню дорожнього покриття та заходам безпеки глядачів у спеціально організованих зонах.

Довідково:
У Львівській області, 27 жовтня, відбудеться IV етапу національної серії «Кубок Карпат» з ралі «Ворота України». Маршрут авторалі пролягатиме селами: Урич, Перепростиня, Кропивник, Коритище, Ластівка.

Урочисте нагородження Ралі «VI Ворота України» – 27 жовтня о 18:30 у селі Урич, на майданчику біля Фортеці «Тустань».

Загальна довжина маршруту траси становить 92,8 кілометрів.