На головну > Новини > Проведено робочу нараду з тренерсько-викладацьким складом КДЮСШ №1 СКА

Проведено робочу нараду з тренерсько-викладацьким складом КДЮСШ №1 СКА

23 Жовтень 2018

Сьогодні, 23 жовтня, в актовій залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України   відбулась робоча нарада з тренерським складом Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 СКА.

У нараді брали участь: начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ Руслан Сеник, начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як, старший тренер з олімпійських видів спорту Львівської області Владлен Новаковський та начальник відділу спорту та проведення заходів управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Уляна Штангрет.

В рамках зустрічі старші тренери відділень КДЮСШ №1 СКА з видів спорту розповіли про результати роботи та плани на майбутнє щодо розвитку спорту вищих досягнень.

Довідково:
КДЮСШ №1 СКА розвиває 7 видів спорту: дзюдо, стрільба з лука, стрільба кульова, сучасне п’ятиборство, триатлон, художню та спортивну гімнастику. Загалом у школі тренується понад 700 дітей та працює 48 тренерів. Навчально-тренувальна робота відділень школи відбувається на 7-ми спортивних об’єктах Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ.

За підсумками роботи 2017 року, школа займає друге місце у загальнонаціональному рейтингу серед спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл.