На головну > Новини > «Перший успіх – повинен стати стимулом», - Олег Синютка привітав Христину Пограничну із перемогою в Олімпійських Іграх

Сьогодні, 22 жовтня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із Христиною Пограничною, срібною призеркою ІІІ юнацьких Олімпійських Ігор-2018 в Буенос-Айресі.

Спортсменка разом із тренером поділилась враженнями від підготовки та участі у змаганнях. Натомість очільник області привітав Христину Пограничну із перемогою та побажав подальших звершень у художній гімнастиці.

«Перший успіх – повинен стати стимулом. І бажаю, щоб ця перемога була гарним початком все більших здобутків. Ми завжди пишаємося Вами і вболіваємо за Вас», - наголосив Олег Синютка.

Нагадаємо, за підсумками виступів у чотирьох вправах - зі стрічкою, булавами, обручем і м'ячем 15-річна Христина набрала 65,100 бала, що дозволило їй піднятися на другу сходинку п'єдесталу ІІІ юнацьких Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі.

Джерело: loda.gov.ua