На головну > Новини > Президент Федерації баскетболу Львівщини презентував новостворену жіночу команду, яка зіграє в Суперлізі


Президент Федерації баскетболу Львівщини презентував новостворену жіночу команду, яка зіграє в Суперлізі


22 Жовтень 2018


22 жовтня у прес-центрі Інформаційної агенції «Гал-інфо» відбулась прес-конференція Федерації баскетболу Львівщини щодо старту нового баскетбольного сезону.

 

Під час заходу було презентовано новостворену баскетбольну жіночу команду СБК «Львів», яка цього року зіграє у Суперлізі чемпіонату України.

 

За словами президента Львівської обласної федерації баскетболу Романа Іванціва, баскетбольна команда буде вперше в сучасній історії Львова представлена у жіночій Суперлізі чемпіонату України.

 

«Суперником нашої команди буде колектив з Одеси, який є срібним призером минулорічного чемпіонату. Поєдинки між СБК «Львів» та одеською командою «ІНТЕРХІМ-СДЮШОР ім. Літвака» відбудуться 23-24 жовтня у Палаці спорту «Галичина», – зазначив Роман Іванців.

 

Також президент Львівської обласної федерації баскетболу подякував управлінню фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації за цьогорічну безпрецедентну фінансову підтримку для розвитку чоловічої й жіночої збірної, і дитячого спорту в цілому.

 

«Зараз готуємо перелік шкіл, де діти можуть займатися баскетболом. Відтак, існує потреба у розвитку кадрового ресурсу. Маємо вже добру роботу спортивних секцій у Сокалі, Соснівці, Мостиськах, Самборі, Дрогобичі та Червонограді. Тому закликаю долучатися всіх охочих, які б приділили час для тренування дітей», – додав Роман Іванців.

 

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА