На головну > Новини > У Львівському аеропорту зустріли срібну призерку ІІІ юнацьких Олімпійських Ігор Христину Пограничну!

22 Жовтень 2018

Сьогодні, 22 жовтня, у Міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького зустрічали гімнастку Христину Пограничну  яка стала срібною призеркою ІІІ юнацьких Олімпійських Ігор-2018 в Буенос-Айресі.

Гімнастку та її тренера Ірину Руду урочисто привітали: начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський та начальник відділу спорту та проведення заходів управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Уляна Штангрет.

Нагадаємо, за підсумками виступів у чотирьох вправах - зі стрічкою, булавами, обручем і м'ячем 15-річна Христина набрала 65,100 балла, що дозволило їй піднятися на другу сходинку п'єдесталу ІІІ юнацьких Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі. Першою стала росіянка Дарія Трубнікова (69, 400 балів), а третьою італійка Таліса Торетті (64, 650 балів).

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА