На головну > Новини > Перевірено виконання робіт з облаштування майданчика з наливним покриттям у місті Кам‘янка-Бузька

У суботу, 20 жовтня, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як перебував з робочим візитом у Кам‘янка-Бузькому районі.

Під візиту спільно з головою Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимиром Кириличем перевірено якість виконання робіт на спортивному майданчику, розташованому неподалік Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1 ім. Івана Франка міста Кам'янка-Бузька. Зокрема, в рамках Обласної програми «Спортивний майданчик» у Кам’янці-Бузькій на вулиці Незалежності, 66 тривають роботи з облаштування майданчика із наливним покриттям.

Для будівництва цього об’єкту передбачене фінансування з обласного бюджету в сумі 550 тис грн., а решта кошти місцевих бюджетів.

Нагадаємо, 28 липня у селі Сапіжанка Кам’янка-Бузького району відбулось урочисте відкриття нового футбольного майданчика, облаштованого в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України».

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА