На головну > Новини > В Добротворі Кам‘янка-Бузького району відкрито оновлений футбольний майданчик

В Добротворі Кам‘янка-Бузького району відкрито оновлений футбольний майданчик

Нещодавно у смт. Добротвір завершились роботи із заміни покриття футбольного майданчика на вулиці Бувельній, 11,   який перебуває на балансі відділу освіти Кам‘янка-Бузької райдержадміністрації.

Сьогодні, 20 жовтня, цей оновлений спортивний об’єкт у Добротворі урочисто відкрили: голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда, голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, завідувач сектору молоді та спорту Кам’янка-Бузької РДА Тарас Койда.

В рамках події відбулось також тренування учасників проекту «Давай, грай!». Опісля, на оновленому футбольному майданчику проведено товаристський матч серед дитячих команд.

Зазначимо, що загальна вартість робіт заміни покриття футбольного майданчика становить 660 тис. грн., з них 250 тис. грн. – обласні кошти, 100 тис. грн. – кошти бюджету Стародобротвірської сільської ради, 310 тис. грн. – кошти Кам‘янка-Бузького районного бюджету.

Окрім цього, використано спонсорські кошти від ДТЕК ПАТ «Західенерго» для заміни огорожі футбольного майданчика (96 тис. грн.) та відбійної сітки воріт (36 тис. грн.).

Дякуємо всім за виконання робіт! Лише шляхом розвитку спортивних об`єктів – виховаємо не одного майбутнього олімпійського чемпіона.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА