На головну > Новини > Фахівці управління фізичної культури та спорту відвідали триденний семінар за участю польських експертів

19 Жовтень 2018

17-19 жовтня 2018 року в конференц-залі Патріаршого дому (м. Львів, вул. Хуторівки, 35)   відбувся семінар «Створення локальної програми» з протидії наркоманії та алкоголізму.

Серед учасників семінару були представники державних та громадських організацій, які відповідальні за протидію алкоголізму та наркоманію серед дітей та молоді в обласних установах. Також участь брала й відповідальна особа за цей напрямок в управлінні фізичної культури та спорту облдержадміністрації – провідний консультант-юрисконсульт відділу фізкультурно-масової та організаційної роботи Зоряна Дубінська.

В рамках семінару польські експерти: Януш Сєрославський (Лабораторія досліджень та соціальних ініціатив Республіки Польща), Гражина Яблонська (Психологічно-Педадогічна порадня, Здорова школа асоціації, Стараховіце) та Славомир Пєтрак (Мерія Вроцлава, Позитивний фонд профілактики) поділились досвідом щодо подолання наркоманії і алкоголізму, а також долучились до напрацювання ефективних шляхів вирішення подібних проявів у Львівській області.

Організаторами заходу виступила Лабораторія досліджень та соціальних ініціатив Республіки Польща, за співпраці з Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА