На головну > Новини > На Львівщині відбудеться цикл тренінгів «Спорт заради розвитку» для полісменів

На Львівщині відбудеться цикл тренінгів «Спорт заради розвитку» для полісменів

19 Жовтень 2018

В Україністартував соціальний проект «Кубок Довіри», що передбачає залучення офіцерів поліції до роботи з дітьми за концепцією «Спорт заради розвитку» задля превенції.

Метою проекту є побудова довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів за допомогою спорту, а також сприяння соціальній згуртованості дітей, забезпечення змістовного дозвілля, що в свою чергу сприятиме превенції.

Проект передбачає проведення спеціалізованих тренінгів із впровадження новітньої концепції «Спорт заради розвитку» для полісменів впродовж 22-25 жовтня 2018 року у Львівській області.

Тренінги відбудуться у Львівському державному університеті  фізичної культури за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Проект впроваджує Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за співпраці з Благодійним фондом «Розвиток футболу України», у партнерстві з Національною поліцією України та Федерацією футболу України.

Опісля, полісмени зможуть сформувати дитячі аматорські футбольні команди. Відтак, діти матимуть змогу тренуватися разом із своїми наставниками-полісменами та візьмуть участь у регіональних товариських матчах з футболу. А вже в березні 2019 року команди-переможці змагатимуться за «Кубок Довіри» у Києві.

Довідково:

«Кубок Довіри» – це соціальний проект, який передбачає залучення офіцерів поліції до роботи з дітьми за концепцією «Спорт заради розвитку» задля превенції у Львівській, Харківській, Донецькій, Київській областях та місті Києві. До заходів буде залучено 40 представників правоохоронних органів в кожному регіоні та в цілому 800 дітей віком 13-14 років.

Концепція є глобальною ініціативою ЮНІСЕФ, що впроваджується в усьому світі не задля перемоги в турнірі, а з метою участі, розвитку вміння працювати разом як команда, побудови довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей і ставлень, необхідних дітям, щоб повністю реалізувати свій потенціал.